Os 3517 | |
Řazení vlaku: 809 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rýmařov | 10.24 | ||||
Jamartice | x | 10.29 | 10.29 | ||
Velká Štáhle | x | 10.34 | 10.34 | ||
Břidličná zastávka | 10.38 | 10.38 | |||
Břidličná | 10.40 | 10.43 | |||
Břidličná lesy | x | 10.45 | 10.45 | ||
Valšov | 10.51 | 10.52 | |||
Bruntál | 11.00 | 11.08 | |||
Milotice nad Opavou | 11.18 | 11.21 | |||
Zátor | 11.26 | 11.27 | |||
Brantice | 11.29 | 11.30 | |||
Krnov | 11.38 | 11.41 | |||
Krnov-Cvilín | 11.45 | 11.46 | |||
Úvalno | 11.51 | 11.52 | |||
Skrochovice | 11.57 | 12.03 | |||
Holasovice | 12.07 | 12.07 | |||
Vávrovice | 12.12 | 12.12 | |||
Opava západ | 12.18 | 12.19 | |||
Opava východ | 12.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci