Sp 1965 | |
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 14.45 | ||||
Železná Ruda centrum | 14.49 | 14.49 | |||
Železná Ruda město | 14.51 | 14.53 | |||
Špičák | 14.57 | 14.59 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 15.04 | 15.05 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 15.11 | 15.12 | |||
Zelená Lhota | 15.19 | 15.20 | |||
Dešenice | 15.27 | 15.28 | |||
Nýrsko | 15.32 | 15.35 | |||
Janovice nad Úhlavou | 15.44 | 15.45 | |||
Bezděkov u Klatov | 15.49 | 15.50 | |||
Klatovy | 15.54 | 16.06 | |||
Švihov u Klatov | 16.14 | 16.15 | |||
Borovy | 16.21 | 16.21 | |||
Lužany | 16.24 | 16.24 | |||
Přeštice | 16.27 | 16.28 | |||
Chlumčany u Dobřan | 16.34 | 16.35 | |||
Dobřany | 16.39 | 16.41 | |||
Plzeň zastávka | 16.52 | 16.53 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 16.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy