Sp 1937 „Český ráj“ | |
Řazení vlaku: 749 + 5xBai Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 8.19 | 8.27 | |||
Praha hlavní nádraží | 8.31 | 8.38 | |||
Praha-Libeň | 8.44 | 8.45 | |||
Český Brod | 9.08 | 9.09 | |||
Nymburk město | 9.28 | 9.35 | |||
Křinec | 9.51 | 9.53 | |||
Rožďalovice | 10.00 | 10.01 | |||
Kopidlno | 10.09 | 10.10 | |||
Jičín | 10.29 | 10.31 | |||
Železnice | 10.37 | 10.38 | |||
Jinolice | 10.43 | 10.44 | |||
Libuň | 10.48 | 10.49 | |||
Rovensko pod Troskami | 10.58 | 10.59 | |||
Ktová | 11.01 | 11.02 | |||
Borek pod Troskami | 11.04 | 11.05 | |||
Hrubá Skála | 11.08 | 11.09 | |||
Karlovice-Sedmihorky | 11.11 | 11.12 | |||
Turnov město | 11.16 | 11.17 | |||
Turnov kolej č. 23 | + | 11.19 | 11.20 | ||
Turnov st.4 | + | 11.21 | 11.22 | ||
Turnov | 11.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci