Sp 1794 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19.03 | ||||
Jaroměř | 19.16 | 19.17 | |||
Česká Skalice | 19.27 | 19.30 | |||
Starkoč | 19.36 | 19.42 | |||
Václavice | 19.48 | 19.50 | |||
Náchod zastávka | 19.54 | 19.54 | |||
Náchod | 19.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster