Sp 1758 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 15.42 | ||||
Václavice | 15.46 | 15.48 | |||
Náchod zastávka | 15.52 | 15.52 | |||
Náchod | 15.55 | 16.01 | |||
Velké Poříčí | x | 16.07 | 16.07 | ||
Hronov | 16.09 | 16.10 | |||
Hronov zastávka | x | 16.12 | 16.12 | ||
Police nad Metují | 16.16 | 16.17 | |||
Žďár nad Metují | x | 16.20 | 16.20 | ||
Česká Metuje | x | 16.24 | 16.24 | ||
Teplice nad Metují | 16.30 | 16.31 | |||
Březová u Broumova | x | 16.37 | 16.37 | ||
Meziměstí | 16.41 | 16.44 | |||
Ruprechtice | x | 16.47 | 16.47 | ||
Hynčice | x | 16.49 | 16.49 | ||
Broumov-Olivětín | x | 16.54 | 16.54 | ||
Broumov | 16.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia