Sp 1750 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 11.41 | ||||
Václavice | 11.45 | 11.47 | |||
Náchod zastávka | 11.51 | 11.51 | |||
Náchod | 11.54 | 12.00 | |||
Velké Poříčí | x | 12.06 | 12.06 | ||
Hronov | 12.08 | 12.09 | |||
Hronov zastávka | x | 12.11 | 12.11 | ||
Police nad Metují | 12.15 | 12.16 | |||
Žďár nad Metují | x | 12.19 | 12.19 | ||
Česká Metuje | x | 12.23 | 12.23 | ||
Dědov | x | 12.25 | 12.25 | ||
Teplice nad Metují | 12.30 | 12.31 | |||
Březová u Broumova | x | 12.37 | 12.37 | ||
Meziměstí | 12.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster