Sp 1724 „Kyjovka“ | |
Řazení vlaku: 842 + Bfbrdtn794 + 809 + Btax780 + BDtax782 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 8.40 | ||||
Kunovice zastávka | 8.44 | 8.44 | |||
Ostrožská Nová Ves | 8.48 | 8.49 | |||
Uherský Ostroh | 8.53 | 8.54 | |||
Veselí nad Moravou | 8.59 | 9.01 | |||
Bzenec | 9.10 | 9.11 | |||
Vracov | 9.14 | 9.15 | |||
Kyjov zastávka | 9.23 | 9.24 | |||
Kyjov | 9.27 | 9.28 | |||
Nemotice | 9.41 | 9.42 | |||
Nesovice | 9.50 | 9.50 | |||
Bučovice | 9.57 | 9.58 | |||
Slavkov u Brna | 10.06 | 10.08 | |||
Brno hlavní nádraží | 10.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster