Os 14226 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vizovice | 16.20 | ||||
Zádveřice | 16.24 | 16.24 | |||
Lípa nad Dřevnicí | 16.28 | 16.29 | |||
Želechovice nad Dřevnicí | 16.32 | 16.32 | |||
Zlín-Příluky | 16.35 | 16.35 | |||
Zlín-Podvesná | 16.38 | 16.38 | |||
Zlín-Dlouhá | 16.40 | 16.40 | |||
Zlín střed | 16.43 | 16.50 | |||
Zlín-Prštné | x | 16.52 | 16.52 | ||
Zlín-Louky | x | 16.54 | 16.54 | ||
Zlín-Malenovice | 16.57 | 16.58 | |||
Zlín-U mlýna | x | 17.00 | 17.00 | ||
Zlín-Malenovice zastávka | x | 17.02 | 17.02 | ||
Otrokovice-Trávníky | x | 17.05 | 17.05 | ||
Otrokovice | 17.08 | 17.12 | |||
Tlumačov | 17.18 | 17.18 | |||
Záhlinice | 17.23 | 17.23 | |||
Hulín | 17.27 | 17.38 | |||
Kroměříž | 17.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia