AEx 1057 „ARRIVA EXPRESS“ | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.58 | ||||
Čerčany | + | 9.31 | 9.34 | ||
Tábor | 10.20 | 10.22 | |||
České Budějovice | 11.10 | 11.18 | |||
Boršov nad Vltavou | + | 11.25 | 11.27 | ||
Křemže | 11.39 | 11.40 | |||
Holubov | 11.43 | 11.44 | |||
Zlatá Koruna | 11.52 | 11.53 | |||
Český Krumlov | 12.01 | 12.02 | |||
Kájov | 12.09 | 12.10 | |||
Hořice na Šumavě | 12.23 | 12.24 | |||
Černá v Pošumaví | 12.44 | 12.45 | |||
Horní Planá zastávka | 12.50 | 12.51 | |||
Horní Planá | 12.54 | 12.55 | |||
Nová Pec | 13.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci