Aby wyszukać pociągu, wprowadź jego numer lub nazwę. Gwiazdka * może być używana jak zwykle podczas wyszukiwania.
W bazie danych znaleziono 1 pociąg.
|
Os 6837 « předchozí | další » |
Trasa:
Most 18.02, Bílina 18.13-18.14, Teplice v Čechách 18.34-18.35, Ústí nad Labem hl.n. 18.57-18.58, Děčín hl.n. 19.24 Szczegół trasy »
|
|
Aktualizacje: 9.1.2016 (Jan Faigl) | Stałe łącze | Wersja tekstowa |
|
Notatki pociągu:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu - ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy
|
Przewoźnik kolejowy:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|