..: Řazení vlaků :..
Pre vyhľadanie vlaku zadajte jeho číslo, alebo názov. Hviezdičku * možno pri vyhľadávaní používať podľa zvyklostí.
V databáze bol nájdený 1 vlak.
|
Sp 1606 « předchozí | další » |
Trasa:
Český Těšín 10.09, Havířov 10.31-10.32, Ostrava-Kunčice 10.43-10.44, Ostrava hl.n. 10.55-10.56, Ostrava-Svinov 11.02-11.13, Opava východ 11.36 Detail trasy »
|
|
Aktualizácia: 8.12.2015 (Stanislav Kučera) | trvalý odkaz | Textová verzia |
|
Poznámky k vlaku:
Jede v - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy Jízdní doklady ČD platné pro trať Ostrava-Kunčice - Ostrava-Svinov (přímo přes Ostravu-Vítkovice) platí bez doplatku rozdílu jízdného i při jízdě přes Ostravu střed - zastávka otevřena ode dne vyhlášení (Havířov střed) - vlak nečeká na žádné přípoje (Chotěbuz, Ostrava-Kunčice, Ostrava hl.n.)
|
dopravca vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|
471 [CZ-ČD]
Český Těšín - Opava východ
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu