Os 8810 | |
Řazení vlaku: 163_b + BDsee + 4xB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čierna nad Tisou | 10.04 | ||||
Čierna nad Tisou zastávka | 10.06 | 10.06 | |||
Biel | 10.08 | 10.08 | |||
Dobrá | 10.11 | 10.11 | |||
Pribeník | 10.14 | 10.14 | 4 | ||
Veľký Horeš | 10.19 | 10.20 | 4 | ||
Somotor | 10.28 | 10.28 | |||
Streda nad Bodrogom | 10.32 | 10.33 | 3 | ||
Borša | 10.37 | 10.37 | |||
Slovenské Nové Mesto | 10.42 | 10.43 | |||
Čerhov | 10.48 | 10.48 | |||
Michaľany | 10.54 | 10.55 | 3 | ||
Kuzmice | 11.05 | 11.07 | 4 | ||
Kalša | 11.12 | 11.13 | |||
Slanec | 11.18 | 11.19 | 4 | ||
Ruskov | 11.25 | 11.26 | 1. | ||
Bohdanovce | 11.29 | 11.30 | |||
Vyšná Myšľa | 11.32 | 11.33 | |||
Nižná Myšľa | 11.36 | 11.37 | 4 | ||
Krásna nad Hornádom | 11.43 | 11.44 | 3 | ||
Košice predmestie | 11.49 | 11.50 | |||
Košice | 11.54 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci