Os 7833 | |
Řazení vlaku: 361 + Bdgteer + Bdmpeer + 2xBdteer + Bdgteer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poprad-Tatry | 18.42 | 2. | |||
Gánovce | 18.46 | 18.47 | |||
Spišský Štiavnik | 18.51 | 18.51 | |||
Vydrník | 18.54 | 18.55 | 4 | ||
Letanovce | 18.59 | 18.59 | |||
Spišské Tomášovce | 19.01 | 19.02 | |||
Smižany | 19.05 | 19.06 | |||
Spišská Nová Ves | 19.09 | 19.11 | 2 | ||
Teplička nad Hornádom | 19.15 | 19.16 | |||
Markušovce | 19.19 | 19.20 | 2 | ||
Matejovce nad Hornádom | 19.23 | 19.23 | |||
Chrasť nad Hornádom | 19.26 | 19.26 | |||
Vítkovce | 19.28 | 19.29 | |||
Olcnava | 19.31 | 19.32 | |||
Spišské Vlachy | 19.36 | 19.36 | 4 | ||
Krompachy | 19.41 | 19.42 | 4 | ||
Richnava | 19.45 | 19.45 | |||
Kluknava | 19.47 | 19.48 | |||
Margecany | 19.53 | 19.55 | 5 | ||
Margecany zastávka | 19.58 | 19.58 | |||
Ružín | 20.03 | 20.03 | |||
Malá Lodina | 20.06 | 20.07 | 4 | ||
Veľká Lodina | 20.10 | 20.10 | |||
Kysak | 20.15 | 20.16 | 8 | ||
Trebejov | 20.18 | 20.19 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 20.23 | 20.24 | 3 | ||
Ťahanovce | 20.28 | 20.28 | |||
Košice | 20.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia