Os 7814 | |
Řazení vlaku: 361 + Bdgteer + 2xBdteer + 2xBdmpeer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 11.27 | 4 | |||
Ťahanovce | 11.31 | 11.32 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 11.36 | 11.37 | Nástupište | ||
Trebejov | 11.41 | 11.41 | |||
Kysak | 11.44 | 11.45 | 7 | ||
Veľká Lodina | 11.50 | 11.51 | |||
Malá Lodina | 11.54 | 11.54 | 3 | ||
Ružín | 11.56 | 11.57 | |||
Margecany zastávka | 12.01 | 12.02 | |||
Margecany | 12.04 | 12.06 | 6 | ||
Kluknava | 12.09 | 12.10 | |||
Richnava | 12.12 | 12.13 | |||
Krompachy | 12.17 | 12.17 | Nástupište | ||
Spišské Vlachy | 12.23 | 12.23 | 3 | ||
Olcnava | 12.27 | 12.27 | |||
Vítkovce | 12.30 | 12.30 | |||
Chrasť nad Hornádom | 12.33 | 12.33 | |||
Matejovce nad Hornádom | 12.36 | 12.36 | |||
Markušovce | 12.40 | 12.40 | 1 | ||
Teplička nad Hornádom | 12.43 | 12.44 | |||
Spišská Nová Ves | 12.48 | 12.50 | 3 | ||
Smižany | 12.52 | 12.53 | |||
Spišské Tomášovce | 12.56 | 12.57 | |||
Letanovce | 12.59 | 12.59 | |||
Vydrník | 13.03 | 13.04 | 3 | ||
Spišský Štiavnik | 13.07 | 13.07 | |||
Gánovce | 13.12 | 13.12 | |||
Poprad-Tatry | 13.18 | 13.30 | 2. | ||
Svit | 13.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster