R 608 „Spišan“ | |
Řazení vlaku: 362_b + Ampeer/Apeer61 + WRRmeer61 + Bdghmeer61 + 2xBmpeer61 + Bmpeer61/Bpeer61 + Bdteer/Bdgteer + 5xBmeer61 + Bmeer61/Beer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 12.08 | 1./11 | |||
Kysak | 12.20 | 12.22 | 7 | ||
Margecany | 12.36 | 12.38 | 6 | ||
Spišská Nová Ves | 13.03 | 13.05 | 3 | ||
Poprad-Tatry | 13.23 | 13.25 | 2. | ||
Štrba | 13.40 | 13.42 | 2 | ||
Liptovský Mikuláš | 14.08 | 14.10 | 3 | ||
Ružomberok | 14.26 | 14.28 | 4 | ||
Kraľovany | 14.43 | 14.45 | 5 | ||
Vrútky | 14.57 | 14.59 | 2. | ||
Žilina | 15.15 | 15.19 | 2. | ||
Považská Bystrica | 15.53 | 15.55 | 1. | ||
Púchov | 16.07 | 16.09 | 2. | ||
Trenčianska Teplá | 16.24 | 16.26 | 2./4 | ||
Trenčín | 16.32 | 16.34 | 3./3 | ||
Nové Mesto nad Váhom | 16.52 | 16.54 | 1./4 | ||
Piešťany | 17.05 | 17.07 | 2./4 | ||
Leopoldov | 17.18 | 17.20 | 2./3 | ||
Trnava | 17.32 | 17.34 | 1./106 | ||
Bratislava-Vinohrady | 17.58 | ||||
Bratislava hlavná stanica | 18.05 | 3./10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster