R 891 „Hradišťan“ | |
Řazení vlaku: 150.2_n2 + 2xB249 + Bd264 + 2xB249 + BDs449 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.45 | 12.55 | |||
Praha-Libeň | 13.01 | 13.02 | |||
Kolín | 13.33 | 13.35 | |||
Přelouč | 13.50 | 13.51 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 14.00 | 14.04 | |||
Choceň | 14.22 | 14.23 | |||
Ústí nad Orlicí | 14.35 | 14.36 | |||
Česká Třebová | 14.45 | 14.48 | |||
Zábřeh na Moravě | 15.09 | 15.11 | |||
Mohelnice | 15.17 | 15.18 | |||
Červenka | 15.27 | 15.28 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 15.40 | 15.54 | |||
Přerov | 16.07 | 16.11 | |||
Hulín | 16.21 | 16.24 | |||
Otrokovice | 16.32 | 16.34 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.45 | 16.53 | |||
Uherské Hradiště | 16.59 | 17.02 | |||
Uherský Brod | 17.18 | 17.20 | |||
Luhačovice | 17.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster