Os 8756 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 12.29 | ||||
Hamry nad Sázavou | 12.32 | 12.33 | |||
Sázava u Žďáru | 12.36 | 12.37 | |||
Nížkov | 12.40 | 12.41 | |||
Ronov nad Sázavou | 12.43 | 12.43 | |||
Přibyslav | 12.46 | 12.47 | |||
Přibyslav zastávka | 12.49 | 12.50 | |||
Stříbrné Hory | 12.53 | 12.53 | |||
Pohled | 12.55 | 12.56 | |||
Pohledští Dvořáci | 12.59 | 13.00 | |||
Havlíčkův Brod | 13.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci