Os 8721 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 22.29 | ||||
Vlkov nad Lužnicí | x | 22.34 | 22.34 | ||
Frahelž | x | 22.38 | 22.38 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 22.41 | 22.42 | |||
Lužnice | x | 22.46 | 22.46 | ||
Třeboň | 22.51 | 22.54 | |||
Třeboň lázně | x | 22.57 | 22.57 | ||
Majdalena zastávka | x | 23.04 | 23.04 | ||
Majdalena | 23.06 | 23.07 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 23.13 | 23.14 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 23.16 | 23.16 | ||
Hrdlořezy | x | 23.18 | 23.18 | ||
Dvory nad Lužnicí | x | 23.21 | 23.21 | ||
Nová Ves nad Lužnicí | 23.26 | 23.27 | |||
České Velenice | 23.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster