Os 8709 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 11.44 | ||||
Vlkov nad Lužnicí | x | 11.49 | 11.49 | ||
Frahelž | x | 11.52 | 11.52 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 11.56 | 11.59 | |||
Lužnice | x | 12.04 | 12.04 | ||
Třeboň | 12.08 | 12.09 | |||
Třeboň lázně | x | 12.12 | 12.12 | ||
Majdalena zastávka | x | 12.19 | 12.19 | ||
Majdalena | 12.21 | 12.22 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 12.28 | 12.29 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 12.31 | 12.31 | ||
Hrdlořezy | x | 12.33 | 12.33 | ||
Dvory nad Lužnicí | x | 12.36 | 12.36 | ||
Nová Ves nad Lužnicí | 12.41 | 12.42 | |||
České Velenice | 12.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy