Os 8572 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lomnice nad Popelkou | 13.07 | ||||
Nová Ves nad Popelkou | x | 13.11 | 13.11 | ||
Syřenov | x | 13.15 | 13.15 | ||
Ústí u Staré Paky | x | 13.18 | 13.18 | ||
Stará Paka | 13.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci