R 853 „Matalík“ | |
Řazení vlaku: 150.2_n2 + Bd264 + 2xB249 + BDs449 + AB349 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.45 | 18.55 | |||
Praha-Libeň | 19.01 | 19.02 | |||
Kolín | 19.33 | 19.35 | |||
Přelouč | 19.50 | 19.51 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 20.00 | 20.04 | |||
Choceň | 20.22 | 20.25 | |||
Ústí nad Orlicí | 20.37 | 20.38 | |||
Česká Třebová | 20.47 | 20.48 | |||
Zábřeh na Moravě | 21.09 | 21.11 | |||
Mohelnice | 21.17 | 21.18 | |||
Červenka | 21.27 | 21.28 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 21.40 | 21.54 | |||
Lipník nad Bečvou | 22.15 | 22.15 | |||
Hranice na Moravě | 22.25 | 22.26 | |||
Valašské Meziříčí | 22.49 | 22.51 | |||
Vsetín | 23.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök