Rx 813 | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.36 | ||||
Šakvice | 16.57 | 16.59 | |||
Zaječí | 17.03 | 17.04 | |||
Podivín | 17.10 | 17.11 | |||
Břeclav | 17.20 | 17.28 | |||
Hodonín | 17.40 | 17.42 | |||
Moravský Písek | 17.52 | 17.54 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.00 | 18.02 | |||
Otrokovice | 18.12 | 18.14 | |||
Hulín | 18.21 | 18.23 | |||
Přerov | 18.32 | 18.34 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 18.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster