Os 8013 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 18.23 | ||||
Modlešovice | x | 18.27 | 18.27 | ||
Čejetice | 18.30 | 18.30 | |||
Sudoměř u Písku | x | 18.33 | 18.33 | ||
Ražice | 18.37 | 18.41 | |||
Heřmaň obec | x | 18.44 | 18.44 | ||
Skály | x | 18.47 | 18.47 | ||
Protivín | 18.51 | 18.52 | |||
Protivín zastávka | x | 18.54 | 18.54 | ||
Milenovice | x | 18.57 | 18.57 | ||
Číčenice | 19.00 | 19.03 | |||
Záblatíčko | x | 19.07 | 19.07 | ||
Dívčice | 19.12 | 19.13 | |||
Zbudov | x | 19.16 | 19.16 | ||
Zliv | 19.19 | 19.23 | |||
Hluboká nad Vltavou | 19.28 | 19.28 | |||
České Budějovice severní zastávka | x | 19.34 | 19.34 | ||
České Budějovice | 19.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci