Os 7906 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 11.04 | ||||
Králův Dvůr | x | 11.08 | 11.08 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 11.10 | 11.10 | ||
Zdice | 11.14 | 11.15 | |||
Libomyšl | x | 11.19 | 11.19 | ||
Lochovice | 11.23 | 11.24 | |||
Rejkovice | x | 11.29 | 11.29 | ||
Jince | 11.33 | 11.34 | |||
Bratkovice | x | 11.40 | 11.41 | ||
Příbram | 11.47 | 11.50 | |||
Milín | 11.57 | 11.59 | |||
Ostrov u Tochovic | x | 12.02 | 12.02 | ||
Tochovice | x | 12.06 | 12.07 | ||
Březnice | 12.12 | 12.16 | |||
Dobrá Voda u Březnice | x | 12.19 | 12.19 | ||
Myslín | x | 12.23 | 12.23 | ||
Mirovice | 12.26 | 12.28 | |||
Horní Nerestce | x | 12.31 | 12.31 | ||
Čimelice | x | 12.35 | 12.36 | ||
Smetanova Lhota | x | 12.39 | 12.39 | ||
Dolní Ostrovec | x | 12.44 | 12.44 | ||
Vráž u Písku | x | 12.47 | 12.48 | ||
Čížová | 12.56 | 12.58 | |||
Písek-Dobešice | x | 13.02 | 13.02 | ||
Písek zastávka | x | 13.05 | 13.05 | ||
Písek | 13.07 | 13.09 | |||
Putim | 13.14 | 13.14 | |||
Heřmaň | x | 13.17 | 13.17 | ||
Protivín | 13.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci