Os 7904 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 8.58 | ||||
Králův Dvůr | x | 9.02 | 9.02 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 9.04 | 9.04 | ||
Zdice | 9.08 | 9.08 | |||
Libomyšl | x | 9.13 | 9.13 | ||
Lochovice | 9.17 | 9.19 | |||
Rejkovice | x | 9.25 | 9.25 | ||
Jince | 9.29 | 9.30 | |||
Bratkovice | x | 9.36 | 9.37 | ||
Příbram | 9.43 | 9.50 | |||
Milín | 9.57 | 9.59 | |||
Ostrov u Tochovic | x | 10.02 | 10.02 | ||
Tochovice | x | 10.06 | 10.07 | ||
Březnice | 10.12 | 10.16 | |||
Dobrá Voda u Březnice | x | 10.19 | 10.19 | ||
Myslín | x | 10.22 | 10.22 | ||
Mirovice | 10.25 | 10.28 | |||
Horní Nerestce | x | 10.31 | 10.31 | ||
Čimelice | x | 10.35 | 10.36 | ||
Smetanova Lhota | x | 10.39 | 10.39 | ||
Dolní Ostrovec | x | 10.44 | 10.44 | ||
Vráž u Písku | x | 10.47 | 10.48 | ||
Čížová | 10.56 | 10.58 | |||
Písek-Dobešice | x | 11.02 | 11.02 | ||
Písek zastávka | x | 11.05 | 11.05 | ||
Písek | 11.07 | 11.09 | |||
Putim | 11.14 | 11.14 | |||
Heřmaň | x | 11.17 | 11.17 | ||
Protivín | 11.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök