Os 7672 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.06 | ||||
Plzeň-Bílá Hora | 17.11 | 17.12 | |||
Plzeň-Bolevec | 17.15 | 17.15 | |||
Plzeň-Orlík | x | 17.18 | 17.18 | ||
Třemošná u Plzně | 17.21 | 17.26 | |||
Horní Bříza zastávka | 17.31 | 17.31 | |||
Horní Bříza | 17.35 | 17.36 | |||
Obora u Kaznějova | x | 17.41 | 17.41 | ||
Kaznějov | 17.47 | 17.48 | |||
Plasy | 17.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy