Rx 765 „Kynžvart“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xB249 + 2xBdpee231 + Bee238 + Bbdgmee236 + Aee142 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 16.34 | ||||
Mariánské Lázně | 16.53 | 16.55 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 17.03 | 17.04 | |||
Stříbro | 17.26 | 17.27 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 17.50 | 17.51 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 17.54 | 18.07 | |||
Rokycany | 18.26 | 18.28 | |||
Hořovice | 18.45 | 18.47 | |||
Zdice | 18.53 | 18.54 | |||
Beroun | 19.02 | 19.04 | |||
Praha-Smíchov | 19.33 | 19.34 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.41 | 20.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia