Rx 763 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xB249 + 2xBee238 + 2xBdpee231 + Bee238 + Bbdgmee236 + Aee142 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 15.07 | ||||
Planá u Mariánských Lázní | 15.15 | 15.16 | |||
Stříbro | 15.38 | 15.39 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 16.05 | 16.07 | |||
Rokycany | 16.26 | 16.28 | |||
Hořovice | 16.45 | 16.47 | |||
Zdice | 16.53 | 16.54 | |||
Beroun | 17.02 | 17.04 | |||
Praha-Smíchov | 17.33 | 17.34 | |||
Praha hlavní nádraží | 17.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster