Os 7600 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.16 | ||||
Plzeň-Bílá Hora | 6.21 | 6.22 | |||
Plzeň-Bolevec | 6.25 | 6.25 | |||
Plzeň-Orlík | x | 6.28 | 6.28 | ||
Třemošná u Plzně | 6.31 | 6.33 | |||
Horní Bříza zastávka | 6.38 | 6.38 | |||
Horní Bříza | 6.41 | 6.42 | |||
Obora u Kaznějova | x | 6.46 | 6.46 | ||
Kaznějov | 6.51 | 6.52 | |||
Plasy | 6.58 | 6.59 | |||
Horní Hradiště | x | 7.02 | 7.02 | ||
Mladotice zastávka | x | 7.06 | 7.06 | ||
Mladotice | 7.09 | 7.12 | |||
Potvorov | x | 7.18 | 7.18 | ||
Žihle | 7.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci