Os 7416 | |
Řazení vlaku: 3x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.10 | ||||
Plzeň-Jižní Předměstí | 16.12 | 16.13 | |||
Plzeň-Skvrňany | 16.16 | 16.16 | |||
Vejprnice | 16.21 | 16.22 | |||
Tlučná | 16.25 | 16.25 | |||
Nýřany | 16.28 | 16.29 | |||
Zbůch | 16.33 | 16.34 | |||
Chotěšov u Stoda | 16.41 | 16.41 | |||
Stod | 16.45 | 16.46 | |||
Hradec u Stoda | 16.49 | 16.49 | |||
Holýšov | 16.54 | 16.58 | |||
Dolní Kamenice | 17.01 | 17.01 | |||
Staňkov | 17.06 | 17.08 | |||
Osvračín | 17.12 | 17.12 | |||
Blížejov | 17.16 | 17.17 | |||
Milavče | 17.21 | 17.21 | |||
Domažlice | 17.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia