Os 7412 | |
Řazení vlaku: 754 + 5xBdt279 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.10 | ||||
Plzeň-Jižní Předměstí | 14.12 | 14.13 | |||
Plzeň-Skvrňany | 14.16 | 14.16 | |||
Vejprnice | 14.21 | 14.22 | |||
Tlučná | 14.25 | 14.25 | |||
Nýřany | 14.28 | 14.29 | |||
Zbůch | 14.35 | 14.35 | |||
Chotěšov u Stoda | 14.39 | 14.40 | |||
Stod | 14.44 | 14.45 | |||
Hradec u Stoda | 14.48 | 14.48 | |||
Holýšov | 14.54 | 14.58 | |||
Dolní Kamenice | 15.01 | 15.02 | |||
Staňkov | 15.06 | 15.07 | |||
Osvračín | 15.12 | 15.12 | |||
Blížejov | 15.16 | 15.17 | |||
Milavče | 15.22 | 15.22 | |||
Domažlice | 15.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia