Os 7402 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.05 | ||||
Plzeň-Jižní Předměstí | 6.07 | 6.09 | |||
Plzeň-Skvrňany | 6.11 | 6.12 | |||
Vejprnice | 6.16 | 6.16 | |||
Tlučná | 6.19 | 6.20 | |||
Nýřany | 6.22 | 6.23 | |||
Zbůch | 6.27 | 6.28 | |||
Chotěšov u Stoda | 6.31 | 6.31 | |||
Stod | 6.36 | 6.36 | |||
Hradec u Stoda | 6.39 | 6.40 | |||
Holýšov | 6.44 | 6.46 | |||
Dolní Kamenice | 6.48 | 6.49 | |||
Staňkov | 6.53 | 6.53 | |||
Osvračín | 6.57 | 6.58 | |||
Blížejov | 7.01 | 7.02 | |||
Milavče | 7.06 | 7.06 | |||
Domažlice | 7.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia