Os 7233 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 5.15 | ||||
Újezd Svatého Kříže | x | 5.18 | 5.18 | ||
Svržno | x | 5.21 | 5.21 | ||
Hostouň | 5.24 | 5.24 | |||
Mutěnín | x | 5.27 | 5.27 | ||
Poběžovice | 5.34 | 5.37 | |||
Vlkanov | x | 5.43 | 5.43 | ||
Nový Kramolín | x | 5.45 | 5.45 | ||
Postřekov | x | 5.48 | 5.48 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 5.51 | 5.52 | |||
Trhanov | x | 5.56 | 5.56 | ||
Pila | x | 5.59 | 5.59 | ||
Havlovice | x | 6.01 | 6.01 | ||
Domažlice město | 6.06 | 6.07 | |||
Domažlice | 6.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia