Os 6946 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 10.05 | ||||
Hrobce | 10.08 | 10.08 | |||
Oleško | 10.11 | 10.11 | |||
Hrdly | 10.13 | 10.13 | |||
Bohušovice nad Ohří | 10.16 | 10.21 | |||
Nové Kopisty | 10.23 | 10.23 | |||
Lukavec | 10.25 | 10.25 | |||
Lovosice | 10.29 | 10.31 | |||
Lovosice město | 10.34 | 10.34 | |||
Malé Žernoseky | 10.36 | 10.36 | |||
Litochovice nad Labem | 10.39 | 10.39 | |||
Prackovice nad Labem | 10.42 | 10.42 | |||
Dolní Zálezly | 10.45 | 10.45 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci