Os 6103 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 8.11 | ||||
Březno u Postoloprt | 8.15 | 8.16 | |||
Louny město | x | 8.23 | 8.23 | ||
Louny střed | x | 8.24 | 8.24 | ||
Louny | 8.27 | 8.37 | |||
Veltěže | x | 8.41 | 8.41 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 8.45 | 8.45 | ||
Radonice nad Ohří | x | 8.48 | 8.48 | ||
Pátek | x | 8.50 | 8.50 | ||
Koštice nad Ohří | 8.56 | 8.58 | |||
Křesín | x | 9.01 | 9.01 | ||
Dubany | x | 9.05 | 9.05 | ||
Libochovice město | 9.08 | 9.20 | |||
Libochovice | 9.24 | 9.27 | |||
Slatina pod Hazmburkem | x | 9.30 | 9.30 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 9.33 | 9.33 | ||
Úpohlavy | x | 9.39 | 9.39 | ||
Čížkovice | 9.42 | 9.44 | |||
Sulejovice | x | 9.48 | 9.48 | ||
Lovosice | 9.53 | 10.01 | |||
Žalhostice | 10.06 | 10.07 | |||
Litoměřice Cihelna | x | 10.11 | 10.11 | ||
Litoměřice horní nádraží | 10.14 | 10.16 | |||
Trnovany u Litoměřic | x | 10.21 | 10.21 | ||
Ploskovice | x | 10.26 | 10.26 | ||
Horní Řepčice | x | 10.33 | 10.33 | ||
Liběšice | 10.36 | 10.37 | |||
Úštěk | 10.43 | 10.44 | |||
Dubičná | x | 10.51 | 10.51 | ||
Blíževedly | 10.57 | 11.01 | |||
Kravaře v Čechách | x | 11.04 | 11.04 | ||
Stvolínky | x | 11.07 | 11.07 | ||
Zahrádky u České Lípy | x | 11.15 | 11.15 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 11.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster