Os 5603 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 8.03 | ||||
Hradec Králové zastávka | 8.06 | 8.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 8.08 | 8.09 | |||
Blešno | 8.14 | 8.14 | |||
Třebechovice pod Orebem | 8.17 | 8.19 | |||
Petrovice nad Orlicí | 8.23 | 8.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 8.27 | 8.32 | |||
Žďár nad Orlicí | 8.36 | 8.37 | |||
Borohrádek | 8.39 | 8.40 | |||
Čermná nad Orlicí | 8.45 | 8.50 | |||
Plchůvky | 8.53 | 8.53 | |||
Újezd u Chocně | 8.55 | 8.56 | |||
Choceň | 9.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia