Os 5109 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 20.41 | ||||
Trutnov střed | 20.44 | 20.45 | |||
Velké Svatoňovice | x | 20.54 | 20.54 | ||
Malé Svatoňovice | 20.58 | 21.01 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | x | 21.04 | 21.04 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | x | 21.07 | 21.07 | ||
Červený Kostelec | 21.09 | 21.10 | |||
Olešnice | x | 21.13 | 21.13 | ||
Řešetova Lhota | x | 21.17 | 21.17 | ||
Starkoč | 21.20 | 21.24 | |||
Václavice | 21.28 | 21.31 | |||
Náchod zastávka | 21.35 | 21.35 | |||
Náchod | 21.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy