Os 4978 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.35 | ||||
Brno-Židenice | 16.38 | 16.39 | |||
Brno-Lesná | 16.44 | 16.45 | |||
Brno-Královo Pole | 16.47 | 16.48 | |||
Brno-Řečkovice | 16.50 | 16.51 | |||
Česká | 16.55 | 16.56 | |||
Kuřim | 16.59 | 17.00 | |||
Čebín | 17.05 | 17.06 | |||
Hradčany | 17.09 | 17.09 | |||
Tišnov | 17.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci