Os 4970 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.08 | ||||
Brno-Židenice | 14.11 | 14.12 | |||
Brno-Lesná | 14.17 | 14.17 | |||
Brno-Královo Pole | 14.20 | 14.20 | |||
Brno-Řečkovice | 14.23 | 14.23 | |||
Česká | 14.27 | 14.28 | |||
Kuřim | 14.31 | 14.31 | |||
Čebín | 14.37 | 14.37 | |||
Hradčany | 14.40 | 14.40 | |||
Tišnov | 14.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia