Os 4964 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 5.35 | ||||
Brno-Židenice | 5.38 | 5.39 | |||
Brno-Lesná | 5.45 | 5.45 | |||
Brno-Královo Pole | 5.48 | 5.49 | |||
Brno-Řečkovice | 5.52 | 5.52 | |||
Kuřim | 6.00 | 6.00 | |||
Čebín | 6.06 | 6.06 | |||
Hradčany | 6.09 | 6.10 | |||
Tišnov | 6.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster