Os 4917 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křižanov | 21.00 | ||||
Ořechov | 21.04 | 21.05 | |||
Osová Bítýška | 21.08 | 21.08 | |||
Vlkov u Tišnova | 21.11 | 21.12 | |||
Níhov | 21.16 | 21.16 | |||
Řikonín | 21.20 | 21.21 | |||
Dolní Loučky | 21.24 | 21.24 | |||
Tišnov | 21.29 | 21.30 | |||
Hradčany | 21.32 | 21.33 | |||
Čebín | 21.35 | 21.36 | |||
Kuřim | 21.41 | 21.42 | |||
Česká | 21.45 | 21.46 | |||
Brno-Řečkovice | 21.50 | 21.50 | |||
Brno-Královo Pole | 21.53 | 21.54 | |||
Brno-Lesná | 21.56 | 21.57 | |||
Brno-Židenice | 22.02 | 22.03 | |||
Brno hlavní nádraží | 22.07 | 22.10 | |||
Brno-Horní Heršpice | 22.14 | 22.14 | |||
Modřice | 22.18 | 22.19 | |||
Popovice u Rajhradu | 22.22 | 22.22 | |||
Rajhrad | 22.24 | 22.25 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 22.28 | 22.29 | |||
Hrušovany u Brna | 22.31 | 22.32 | |||
Žabčice | 22.35 | 22.35 | |||
Vranovice | 22.39 | 22.40 | |||
Pouzdřany | 22.43 | 22.44 | |||
Popice | 22.47 | 22.47 | |||
Šakvice | 22.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster