Os 4755 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 17.43 | ||||
Doubravice nad Svitavou | 17.47 | 17.48 | |||
Rájec-Jestřebí | 17.51 | 17.51 | |||
Dolní Lhota | 17.54 | 17.54 | |||
Blansko město | 17.57 | 17.58 | |||
Blansko | 17.59 | 18.05 | |||
Adamov zastávka | 18.11 | 18.11 | |||
Adamov | 18.13 | 18.13 | |||
Bílovice nad Svitavou | 18.21 | 18.22 | |||
Brno-Židenice | 18.27 | 18.30 | |||
Brno hlavní nádraží | 18.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci