Os 4731 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březová nad Svitavou | 16.47 | ||||
Moravská Chrastová | 16.49 | 16.49 | |||
Rozhraní | 16.52 | 16.52 | |||
Letovice | 16.57 | 16.58 | |||
Letovice zastávka | 17.00 | 17.01 | |||
Zboněk | 17.03 | 17.03 | |||
Svitávka | 17.06 | 17.07 | |||
Skalice nad Svitavou | 17.09 | 17.11 | |||
Doubravice nad Svitavou | 17.16 | 17.16 | |||
Rájec-Jestřebí | 17.19 | 17.20 | |||
Dolní Lhota | 17.22 | 17.22 | |||
Blansko město | 17.25 | 17.26 | |||
Blansko | 17.28 | 17.33 | |||
Adamov zastávka | 17.39 | 17.40 | |||
Adamov | 17.41 | 17.42 | |||
Babice nad Svitavou | 17.45 | 17.46 | |||
Bílovice nad Svitavou | 17.50 | 17.51 | |||
Brno-Židenice | 17.56 | 17.57 | |||
Brno hlavní nádraží | 18.01 | 18.06 | |||
Brno-Chrlice | 18.15 | 18.16 | |||
Sokolnice-Telnice | 18.21 | 18.22 | |||
Újezd u Brna | 18.23 | 18.24 | |||
Hostěrádky-Rešov | 18.27 | 18.27 | |||
Zbýšov | 18.30 | 18.30 | |||
Křenovice horní nádraží | 18.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök