Os 4637 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 20.30 | ||||
Hradčany | 20.32 | 20.33 | |||
Čebín | 20.35 | 20.36 | |||
Kuřim | 20.41 | 20.42 | |||
Česká | 20.45 | 20.46 | |||
Brno-Řečkovice | 20.50 | 20.50 | |||
Brno-Královo Pole | 20.53 | 20.54 | |||
Brno-Lesná | 20.56 | 20.57 | |||
Brno-Židenice | 21.02 | 21.03 | |||
Brno hlavní nádraží | 21.07 | 21.10 | |||
Brno-Horní Heršpice | 21.14 | 21.14 | |||
Modřice | 21.18 | 21.19 | |||
Popovice u Rajhradu | 21.22 | 21.22 | |||
Rajhrad | 21.24 | 21.25 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 21.28 | 21.29 | |||
Hrušovany u Brna | 21.32 | 21.36 | |||
Žabčice | 21.39 | 21.39 | |||
Vranovice | 21.43 | 21.44 | |||
Pouzdřany | 21.47 | 21.48 | |||
Popice | 21.51 | 21.51 | |||
Šakvice | 21.54 | 21.55 | |||
Zaječí | 22.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök