Os 4627 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 16.00 | ||||
Hradčany | 16.02 | 16.03 | |||
Čebín | 16.05 | 16.06 | |||
Kuřim | 16.11 | 16.12 | |||
Česká | 16.15 | 16.16 | |||
Brno-Řečkovice | 16.20 | 16.20 | |||
Brno-Královo Pole | 16.23 | 16.24 | |||
Brno-Lesná | 16.26 | 16.27 | |||
Brno-Židenice | 16.32 | 16.33 | |||
Brno hlavní nádraží | 16.37 | 16.40 | |||
Modřice | 16.47 | 16.48 | |||
Popovice u Rajhradu | 16.51 | 16.51 | |||
Rajhrad | 16.53 | 16.54 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 16.57 | 16.58 | |||
Hrušovany u Brna | 17.00 | 17.01 | |||
Žabčice | 17.04 | 17.04 | |||
Vranovice | 17.08 | 17.09 | |||
Pouzdřany | 17.12 | 17.13 | |||
Popice | 17.16 | 17.16 | |||
Šakvice | 17.19 | 17.20 | |||
Zaječí | 17.24 | 17.25 | |||
Rakvice | 17.28 | 17.29 | |||
Podivín | 17.32 | 17.33 | |||
Ladná | 17.36 | 17.36 | |||
Břeclav | 17.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy