Os 4601 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 4.34 | ||||
Ostrov nad Oslavou | 4.44 | 4.45 | |||
Laštovičky | 4.48 | 4.49 | |||
Sklené nad Oslavou | 4.53 | 4.53 | |||
Křižanov | 4.59 | 5.00 | |||
Ořechov | 5.04 | 5.05 | |||
Osová Bítýška | 5.08 | 5.08 | |||
Vlkov u Tišnova | 5.11 | 5.12 | |||
Níhov | 5.16 | 5.16 | |||
Řikonín | 5.20 | 5.21 | |||
Dolní Loučky | 5.24 | 5.24 | |||
Tišnov | 5.29 | 5.30 | |||
Hradčany | 5.32 | 5.33 | |||
Čebín | 5.35 | 5.36 | |||
Kuřim | 5.41 | 5.42 | |||
Česká | 5.45 | 5.46 | |||
Brno-Řečkovice | 5.50 | 5.50 | |||
Brno-Královo Pole | 5.53 | 5.54 | |||
Brno-Lesná | 5.56 | 5.57 | |||
Brno-Židenice | 6.02 | 6.03 | |||
Brno hlavní nádraží | 6.07 | 6.10 | |||
Brno-Horní Heršpice | 6.14 | 6.14 | |||
Modřice | 6.18 | 6.19 | |||
Popovice u Rajhradu | 6.22 | 6.22 | |||
Rajhrad | 6.24 | 6.25 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 6.28 | 6.29 | |||
Hrušovany u Brna | 6.32 | 6.35 | |||
Žabčice | 6.38 | 6.38 | |||
Vranovice | 6.42 | 6.43 | |||
Pouzdřany | 6.46 | 6.46 | |||
Popice | 6.49 | 6.50 | |||
Šakvice | 6.52 | 6.53 | |||
Zaječí | 6.57 | 6.58 | |||
Rakvice | 7.01 | 7.02 | |||
Podivín | 7.05 | 7.06 | |||
Ladná | 7.09 | 7.09 | |||
Břeclav | 7.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia