EN 459 „Kopernikus“ | |
Řazení vlaku: 371 + WLABmz826 + BDcm61 + Bvcmbz249.161 + Bpm61 + 2xBomdz236.9 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Leipzig Hbf | 5.57 | ||||
Riesa | 6.30 | 6.32 | |||
Dresden Hbf | 7.06 | 7.08 | |||
Bad Schandau | 7.36 | 7.38 | |||
Děčín hlavní nádraží | 7.53 | 7.56 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.11 | 8.13 | |||
Praha-Holešovice | 9.18 | 9.19 | |||
Praha hlavní nádraží | 9.28 | 9.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster