Os 4335 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 9.31 | ||||
Kunovice | 9.34 | 9.34 | |||
Vésky | 9.38 | 9.38 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 9.41 | 9.41 | |||
Hradčovice | 9.46 | 9.46 | |||
Havřice | 9.51 | 9.51 | |||
Uherský Brod | 9.54 | 9.55 | |||
Újezdec u Luhačovic | 9.59 | 10.00 | |||
Šumice | 10.04 | 10.04 | |||
Nezdenice | 10.07 | 10.07 | |||
Záhorovice | 10.11 | 10.11 | |||
Bojkovice | 10.15 | 10.15 | |||
Bojkovice město | 10.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci