Os 4309 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 10.05 | ||||
Uherské Hradiště | 10.11 | 10.32 | |||
Kunovice | 10.35 | 10.35 | |||
Vésky | 10.38 | 10.38 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 10.41 | 10.41 | |||
Hradčovice | 10.45 | 10.46 | |||
Havřice | 10.50 | 10.50 | |||
Uherský Brod | 10.53 | 10.55 | |||
Újezdec u Luhačovic | 10.58 | 11.00 | |||
Šumice | 11.03 | 11.04 | |||
Nezdenice | 11.07 | 11.07 | |||
Záhorovice | 11.10 | 11.10 | |||
Bojkovice | 11.13 | 11.17 | |||
Bojkovice město | 11.19 | 11.19 | |||
Pitín zastávka | 11.22 | 11.23 | |||
Hostětín | 11.29 | 11.29 | |||
Slavičín | 11.34 | 11.35 | |||
Divnice | 11.38 | 11.39 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 11.41 | 11.41 | |||
Popov | 11.47 | 11.47 | |||
Bylnice | 11.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök