Os 4234 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 22.42 | ||||
Horní Moštěnice | 22.45 | 22.46 | |||
Říkovice | 22.49 | 22.49 | |||
Břest | 22.52 | 22.53 | |||
Hulín | 22.56 | 22.57 | |||
Záhlinice | 22.59 | 23.00 | |||
Tlumačov | 23.03 | 23.03 | |||
Otrokovice | 23.07 | 23.08 | |||
Napajedla | 23.12 | 23.12 | |||
Spytihněv | 23.15 | 23.15 | |||
Huštěnovice | 23.18 | 23.19 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 23.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci